Przejdź do treści
Menu

Kancelarie

Kancelarie tworzą osoby legitymujące się uprawnieniami do wykonywania zawodu adwokata oraz radcy prawnego. Obecnie Kancelarie obejmują następujące osoby:

 

 

W codziennej pracy Kancelarie kierują się takimi wartościami jak profesjonalizm oraz zaangażowanie. Do każdego klienta, jak i do każdej zleconej sprawy Kancelarie podchodzą indywidualnie, szukając kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań prawnych. Zależy nam bowiem na budowaniu jak najbardziej wiarygodnych i partnerskich relacji z naszymi klientami. Solidność, profesjonalizm oraz doświadczenie zawodowe pozwoliły nam na zdobycie uznania i zaufania klientów, których krąg się stale powiększa stając się nowym wyzwaniem dla Kancelarii. Świadczymy pomoc prawną również w języku angielskim i niemieckim.

Kancelarie, celem zapewnienia pełnej obsługi naszym klientom, współpracują z biegłymi rewidentami, tłumaczami przysięgłymi, rzeczoznawcami samochodowymi i majątkowymi, zarządcami nieruchomości, licencjonowanymi pośrednikami w obrocie nieruchomości oraz Kancelariami z wielu miast Polski.